| stefyy234 a întrebat:

Vreau sa imi descarc o carte pe telefon de pe Magazin Play, si acea carte este gratuita. Dar imi cere date de la cardul de credit, pentru a-mi veifica tara, spun ei. Nu prea mi se pare normal, risc sa-mi traga >teapa?

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Nu. cred ca risti nimic pe moment ce scrie ca e gratuit.dar unele aplicati nu sunt disponibil in Romania...

| floryn1993 a răspuns:

Posibil, trebuie sa se fac vanzari si in Magazin Play, prea multe gratis happy