| applemobile a întrebat:

Vreau sa imi fac downgrade la un iphone 3g de la 4.1.2 la 3.1.3. Care sunt diferentele intre aceste firmware-uri? Mai pot instala toate aplicatiile din AppStore pe 3.1.3?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Da stii tu sa pach ROM-ul la iPhone? Iti trebuie cateva cunostinte, ala nu-i un soft la care sa-i faci downgrade de la varianta 5 la varianta 3.Mare atenti, daca nu stii ce faci nu te juca, ca-ti cumperi altul nou. Daca ai sters memoria ROM, l-ai terminat.Numai service-urile autorizate de ei te mai scapa! Succes!