| UnSimpluRoman a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont pe un forum si imi arata asta Awaiting Approval

Your account needs to be approved before you can use the site as a registered member.
An email will be sent to @yahoo.com(mailul meu) when this is done. a

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Astepti mesaj de aprobare din partea administratorilor forumului. Contul nu se activeaza fara confirmare pe mail. Dupa confirmare, te loghezi fara probleme pe forum, daca ai urmat instructiunile de pe mail, de activare a contului.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Contul urmeaza a fi aprobat de un administrator al site-ului. Cand acesta va deveni activ, vei primi o notificare pe adresa de email mentionata.

| UnSimpluRoman explică (pentru dannyel86):

O sa astept dar am facut contul de ieri si inca nici un mail...

| dannyel86 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Forumul e facut de oameni. Unii raspund mai repede la solicitari. Altii se misca mai greu in derularea procedurilor. Vei mai astepta 1-2 zile si, daca tot nu ai un raspuns, le scrii direct administratorilor, la adresa de contact. Unele mesaje nu se duc in Inbox, ci in Spam, de aceea e bine sa cauti si in aceasta sectiune mesajele primite pe mail.

| UnSimpluRoman explică (pentru dannyel86):

Nu am primit nimic nici la spam nici la inbox.

| dannyel86 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Mai astepti un pic si apoi le scrii, daca nu ai nicio reactie din partea lor. happy