| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Vreau sa imi fac un film dvd-video cu nero dar vreau sa aiba si subtitrare. Eu am facut filmul si subtitrarea imagine iso si acum vreau sa ard pe dvd. Va merge?

9 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Merge. Imaginea ISO o deschizi direct cu Nero si o arzi.

| nutepriveste21 a răspuns:

Daca zici ca ai facut imagine,, iso" din film si subtitrare inseamna ca erau fisiere separate iar nero nu o sa-ti permita sa faci dintr-o imagine iso,,, dvd-video", numai daca imaginea a fost facuta dintr-un fisier dvd-video. In caz contrar poti sa urmezi sfatul lui soul2soull dar mai sunt si alte variante.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru nutepriveste21):

Asa e,dvd-rw-ul adica dvd-ul nu mi l-a citit, pentru ca eu vreau sa ma uit de pe dvd la film iar icand bag dvd-ul in dvd-rw nu imi citeste imaginea iso. Am facut cam pe dos dar lasa, data viitoare o sa fac corect. Mersi de ajutor.

| soul2soull a răspuns:

Mai mult ca sigur ca nu
incearca cu convertx to dvd va merge 100% pe orice dvd player indiferent de marca

| Alexxutzaa a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa iti spun dar vreau sa te intreb cum se numeste filmu si daca ai sa il pui pe vreun site sa imi trimiti mesaj ca vreau sa vad te rog

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru Alexxutzaa):

Filmul se numeste Operation Scorpio [Scorpion king] si este deja pus pe net daca vrei linkul sa te uiti online... e cu batai si nu stiu daca fetele sunt cu astea.:p
uite link la trailer...http://www.youtube.com/watch?v=Ipub_utf1Oc

| smart22 a răspuns:

Poate deca il faci cu windows-ul

| deyucluj a răspuns:

Din cate stiu, si filmul si subtitrarea trebuie sa aiba EXACT acelasi nume ca sa incarce (Bsplayerul cel putin) subtitrarea.

| pawlyk a răspuns:

Va merge cu siguranta