| qweasdzxc a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou id, dar cand dau sa scriu parola spune: Cannot include your name, ID, or the word "password" cu toate ca nu mi-am pus nici numele, id-ul sau cuvantul "parola" ca parola. Am incercat mai multe parole dar nu merge niciuna. Stie cineva ce as putea face? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Vezi ca parola sa nu includa vreuna din datele personale. adica data nasteri, numele, prenumele, locatia, zip code-ul, id s. a. adica sa nu ai o parola care sa fie dedusa din datle de contact. atentie e valabil si pentru intrebarea secreta

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Pai deschizi Yahoo Messenger intr-o fereastra. Dai acolo unde sc get a new id sau ceva de genu dai click si completezi acolo ajungi la id si parola pune un alt id si alta parola poate asa o sa mearga e posibil ca id-ul care l-ai solicitat sa mai fie folosit de cinevawinkingDe exemplu:little_angel13. Un idbig grin.
Sper ca te-am ajutatwinking
Fundita?batting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face un ID & parola dar nu stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi parola trebuie sa aiba mai mult de 6 litere sau cifre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac un idiu