| Bogdan4688 a întrebat:

Vreau sa imi iau Samsung Galaxy Gio si nu stiu cat de bun este. Vreau sa stiu cat de bun e cat de mult rezista cum merge.Cel mai detaliat raspuns primeste funda+vot(scuzati categoria ma grabesc)Funda+VoT

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este un telefon foarte bun. Insa nu te conosc, adica, la ce vrei sa il folosesti, iti plac jocurile, pozele etc. Ina cu siguranta ca nu vei face o alegere gresita.

| 69dacăvrei a răspuns:

Pai este clasic, rafinat, cu ecran HVGA de 3, 2"
Designul rafinat al acestui telefon, precum si aspectul clasic reprezinta o extensie a stilului tau personal. Pentru ca nu sunteti un simplu adept al modei, va puteti dori un aspect mai clasic. Telefonul Gio satisface estetica dvs. cu privire la design, fiind in acelasi timp compact din punct de vedere al ergonomiei, pentru portabilitate usoara si utilizare confortabila. Ecranul HVGA de 3, 2" este ideal atat pentru vizionarea videoclipurilor, cat si pentru rasfoirea fotografiilor.