| mateyluca a întrebat:

Vreau sa îmi iau un aparat foto (dslr) și as vrea sa nu treacă de 2000 de lei și as vrea sa fie un entry-level? Știți ceva?
Pa: sunt începător și

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Invata prima data sa fotografiezi cu aparat foto simplu, compact ("de palma"). Multe asemenea aparate "simple" fac poze mult mai bune decat cele mai scumpe telefoane (daca stii fotografia bine).
Dupa 1-2 ani de invatare si exersare vei sti si tu ce aparat sa-ti alegi, dupa nevoile sibuzunarul tau.

1 răspuns:
| AlexAlex23 a răspuns:

Iti recomand Nikon.