| Gaby3891 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop sa il folosesc in general doar pe internet (fara jocuri) ce procesor/rami/hdd, etc ar fi destul de bune? O firma de laptop destul de buna si la un pret accesibil (nu la preturi foarte mari).

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elynad a răspuns:

Nu da nici un sfant in plus pentru ceea ce nu-ti trebuie. In 1500 de lei iti iei cel mai bun laptop pentru tine si-ti mai raman si bani de o tableta mai ieftinuta. Recomandarea mea: http://laptopuri.gsmreview.ro/......reri-1220/
Acum e 1300 Lei la eMag.
E si in Asus pe acelasi procesor, tot sub 1500 lei, dar are placa video dedicata si n-are rost sa-l iei ca are consumul mai mare, tine bateria mai putin, etc...

| StreetZm a răspuns:

Salut sincer, la mine e de 3RAM dar era de 1 si Dual Core, si PlacaVideo e de 512 128BIT, si n-am nici o problema merge pe net bine fara lag si sincer, chiar si unele jocuri mai puternice merg bine (FUNDA)?