| JellyHeartYOU a întrebat:

Vreau sa imi iau un Nokia n97. Merita?

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu mai merita decat sh si ala intr-un pret de pana in 400-450 de lei.

| Narcis2007 a răspuns:

Ai alternative mai bune...

| skama18 a răspuns:

Nu se merita ia-ti un BlackBerry 9370 e mai bun si e doar300 euro

| CristiUcV a răspuns:

Da este un telefon bun

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Mertia, la pretul lui este un telefon bun si accesibil (ca pret) Are tot ce ti-ai putea dori, de la camera video de 3.5 mega pixeli la video player si memorie de 32 de giga.Iti recomand acest telefon. Se merita

| EduardLaw a răspuns:

Daca vrei Nokia incearca un X6 camera de 5, 16gb inclus...pret accesibil si mai de durata, nu are clapeta sau sina, nu prea are ce sa se strice

| Vichtory a răspuns:

Ohh, da.e super cool/:0

| hottriplex a răspuns (pentru Vichtory):

Nu.ia-ti n9 sau c6.sunt tot cu slide din ala.

| JellyHeartYOU explică:

Nu mă refer dacă e super cool că nu asta mă interesează.