| CrazyKiddd a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung Galaxy S5! Ce parere aveti de acest telefon? Si...mai am o intrebare.Cei de la Altex deja au Black Friday.Telefonul e redus de la 2300 la 2050.Sa mai astept pana de Black Friday-ul original? Credeti ca la alte magazine va fi mai ieftin?

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Asteapta pana pe 21, poate va fi o oferta mai buna.Acuma sunt reduceri mici, dar de black friday vor fi reduceri uriase.

| Dzeko7 a răspuns:

Mai asteapta pana pe 21.

| Tariceanu a răspuns:

Asteapta black friday de la eMAG. Aia de la altex sunt un pic tigani la ei ziua de black friday nu inseamna decat un prilej de a jegmani oamenii nu pot sa zica o zi anume ei au facut black friday 2 luni si normal ca nu or sa puna promoti bune timp de 2 luni http://bit.ly/1BI7RYl

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salutare! La prețul de 2000 de lei a fost și acum câteva săptămâni la eMAG. Așteaptă până pe 21 noiembrie de Black Friday poate găsești o ofertă mai bună.