| Pitic a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg
pana acum am fost fan Nokia iphone galaxy
as vrea un telefon cu o baterie care sa ma tina mai mult de 2 zile pana acum toate telefoanele pe care le.am avut se descarcau imediat daca stateam putin pe net.
vreau sa aiba o 5 mexapixeli sau mai mult

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Bun,

Sa inteleg ca vrei ceva la un raport calitate pret ok. cu camera foto de 5mp si cu bateria destul de ok cat sa te tina cel putin 2 zile.

Tin sa iti spun ca la un smartphone, o baterie care sa dureze 2 zile este foarte buna. Recomandarea mea pentru tine ar fi un telefon Allview. mai exact http://bit.ly/11v5WQt

Dupa cum poti vedea are:

8mp
procesor dual core de 1000
versiune stabila de android
baterie capabila sa tina 200 de ore in regim de asteptare (7 zile) si 5 ore si 30 de minunte in regim vorbire. Pentru ca are 1600 mili amperi iti garantez ca te tine o zi jumatate daca folosesti si multe aplicatii.

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ce coincidenta.si eu am avut Nokia, dupa iphone.si acum am galaxylaughing)))

| J3lueRaid3N a răspuns (pentru davidtm):

IATI One X...e super tare

| davidtm a răspuns (pentru J3lueRaid3N):

Nu mersi.raman pe galaxy s2.
anul asta, am avut Nokia x7, iphone 4.si acum galaxy s2.ma plictisesc foarte repede de telefoane.sunt multumit cu asta.

| StefaniaM a răspuns:

Asta e magia chestiilor smart....nu le tine mult bateria laughing
Eventual iti poti cumpara un Nokia, lor le dureaza bateria mai mult, numai ca n-au android pe ele

| J3lueRaid3N a răspuns:

Daca vrei telefon cu baterie buna iti zic sa iti iei un Nokia Lumia 920... dar din pacate are Windows Phone.Deci sincer din punctul meu de vedere daca vrei un telefon bun, Este galaxy young, galaxy s4, s3 mini, Xperia J sau U.
Eu am HTC One X si sunt foarte multumit de el, chiar daca am dat o caruta de bani pe el, dar merita.
P.S:Nu iti recomand IPhone pentru ca bateria tine putin. Cele care le-am pus eu au baterie Li-Ion.Si inca ceva daca iti iei LG ia-ti L7 sau L5.NU L9!
Fundalove struck?

| CristianBogdan a răspuns:

Salut

Parerea mea este ca iphon-ul 4s sau 5 este un telefon bun. Am avut si galaxy s3, dar mie nu mi-a placut. Gasesti foarte multe aplicatii la iphone, este un telefon care te ajuta.
Bateria este Li-Ion si tine o zi, o zi jumatate
Uita-te la asta:
http://bit.ly/16kA7R0