| alex93_7797 a întrebat:

Vreau sa imi instalez din nou Windows-ul. si vreau sa stiu daca pot salva arhiva de la Messenger. Daca da.cum pot? Merci.

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

POi man de ce nu iti iei din nou de pe www.yahoo.com messul? daca vrei sa salvezi ceva daca ai adaugat pluginuri sau ceva bagale pe STICK sau pe CD/DVD. sau daca ai partitia D (local disk D) poti sa le bagi acolo dar sa nu reformatezi si local D

3 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\ si copiaza folderul "Profiles". Reinstalezi Win, mess-ul si dupa pui la loc folderul Profiles care contine arhiva(arhivele).

| capisci a răspuns:

Yet again, idem zacrazy.

| Nimeni_2549 a răspuns:

Nu cred, dar poti sa ti-o copiezi in Word. si eventual sa o scoti pe CD sau imprimantahappy