| AlexUnder200 a întrebat:

Vreau sa imi instalez windows 7. Trebuie sa instalez drivere de sunet sau video? Daca da dati-mi si mie niste linkuri care sa mearga funda

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca ai un system mai recent, windows 7 iti va instala automat toate driverele de baza(video,cpu,sunet, retea)Daca nu, poti folosi slimdrivers pentru update/dawnload driveri.Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/ spor la treaba!

5 răspunsuri:
| cataswat a răspuns:

Stai stai, nu inteleg, deci tu vrei sa iti instalezi Windows 7 si noi sa iti dam driverele?laughing)
Vrei sa ghicim ce drivere ai raised eyebrows

| Ionutz_Coman_1995 a răspuns:

Nu iti trebuie ar trebuit sa ti.le instaleze singur big grinbig grinDbig grin daca nu iatzi programul ala de cautare drivere si ti le gaseste singur dar corect arfisa le instaleze singur

| Nyk_Nyckolas_1991 a răspuns:

Nu ai nevoie de drivere la 7 doar ca la videocarta ca sa mearga cu puterea maxima ar trebui sa instalezi driveru depe diskul de la videokarta

| Dany_Dany_1991 a răspuns:

Softpedia.ro si cauta acolo ce placa ai