| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi reinstalez Windowsul, dar nu stiu care este prima etapa dupa ce bag cd-ul de Windows in unitate, stiu ca trebuie sa dau un restart iar apoi trebuie sa intru in Bios, la Bott, dar acolo ce trebuie sa selectez pentru a reinstala Windowsul? Cine ma ajuta, primeste o funda dupa ce refac Windowsulbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| telecomputer a răspuns:

Intri in Bios la optiune boot si alegi la first boot cd-rom, salvezi si iesi din bios, apoi iti cere: press any key to boot from cd, apesi o tasta si instalarea incepe

1 răspuns:
| podaru17 a răspuns:

Deci bag cd si dai restart! dupa apesi pe o tasta in continu pana iti apare ceva, acolo e simplu si te descurci, bun dupa o sa iti apara 3 dinalea, dai pe a 3 apoi ti se instaleaza, si mai incolo e simplu si te descurci