| IsabelleMonique a întrebat:

Vreau sa imi schimb situatia amoroasa de pe facebook in SINGURA, si vreau sa imi apara la noutati ca sa poata vedea si ceilalti... dar din pacate imi apare asta >- chiar la editare ¨Aceasta nu va apărea în Noutăţi. ¨ Cum pot face sa imi apara la noutati ca sunt singura! va rog am nevoie de raspuns dau fundita si premiez! pup

1 răspuns:
| Dawid a răspuns:

Intri pe facebook, unde iti actualizezi starea ori adaugi un clip ori fotografie, jos trebuie sa-ti arate only me dai pe el si schimbi in friendswinking