| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

Vreau sa imi updatez androidul 2.3.6 la 4.2.2 pe Samsung galaxy y si nu stiu cum... ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Tu vrei să treci de la ice cream la jelly bean nu e așa simplu! Trebuie schimbat rom-ul, dar nici nu știu dacă este compatibil, ele vin așa cu cap nu de proști au pus ice cream în loc de jelly bean!
Nu face prostia că vei îngreuna telefonul, va merge ca un melc și va mânca și mai mult ram.

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

El isi face actualizare la soft din luna in luna daca nu si-a facut la 4.2.2 inseamna ca aceasta versiune de android nu este disponibila pentru modelul tau

| Dєєa a răspuns:

Cred ca nu vei face prostia că vei îngreuna telul.

Răspuns utilizator avertizat