| DutzyX a întrebat:

Vreau sa incarc o cartela de pe abonament si la parola imi zici ca este gresita (nu accepta ca de obicei ultimile 4 cifre de la CNP, mentionez ca am incercat si de na Nr.) si imi cere sa introduc parola de la programul 'vodafone in fiecare zi'. Pana acum nu a mai aparut asta. Ce fac?

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Suna la relatii cu clienti si le soliciti sa iti spuna parola de de reincarcare si ti-o va da

| shadow1 a răspuns:

Cel mai bine du`te la un sediu sau suna la relatii cu clientii... Fundabig grin

| Giohny a răspuns:

Trebuie sa scrii seria de pe buletin al cui e abonamentul (adica pe ce nume e facut abonamentul)winking

| DutzyX explică (pentru Giohny):

Nu merge, am incercat, dar multumesc pentru raspuns.O zi frumoasa!