| Laura78 a întrebat:

Vreau sa incep sa invat o limba straina pe duolingo. Vreau sa intreb... Pot sa dau in romana? (nu ma refer sa invat romana)
Si costa bani (reali)?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu costa nimic. Nu poti sa alegi decat sa inveti limba engleza din limba romana. Atunci ai ceva meniu in limba romana.

| RAY a răspuns:

O limba straina nu se invata pe duolingo si daca o vorbesti, au suport in engleza mai mult, dar naste frustrari plus ca o limba se traieste nu se invata

| Juviia a răspuns:

Duolingo si eu faceam.Nu costa absolut nimic.

| Alexandra4153 a răspuns:

Nu,nu costa nimic.Eu am exersat la limba engleza acum doi ani si este foarte folositoare aplicatia asta.Iti ofera tot felul de exercitii si in scris dar si vocal, important este ca si auzi limba respectiva, nu doar o citesti.Ti o recomand cu caldura!