| VldB a întrebat:

Vreau sa incep sa lucrez in si pentru inceput mi-am propus sa creez un site cat de cat simplu si nu stiu cu ce sa incep.
Cei care sunt in cunostinta de cauza cu ce au lucrat prima data si daca se poate si un tutorial sau ceva care sa ma ajute

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Acest site este bun pentru incepatori in majoritatea tehnologiilor web:
http://www.w3schools.com/
Altfel, cauta singur, google dupa web design tutorial si ai sa gasesti ce sa citesti petru o luna :)

| Brotacelul a răspuns:

Eu personal iti recomand www.ucoz.ro - e mult mai usor de utilizat si-ti ofera destul de multe posibilitati.
In plus, pe masura ce inveti HTML si CSS iti poti personaliza complet design-ul.