| FeriCelMaiŞmecherMafiot a întrebat:

Vreau sa inregistrez un videoclip de pe pc, ce program imi trebuie?
p.s trebuie sa inregistreze si sunet

6 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Camtasia Studio cu bani.
Cam Studio gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog, dacă nu ţi-ai făcut injecţia, nu mai îmi trimite mesaje private dubioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai, mă, tocmai cu mine?

| CRISS69TM a răspuns:

Realplayer.odata instalat se baga pe orice imagine statica sau in miscare apare un buton in dreapta sus a fiecarei imagini-videoclip, apesi si ai ceea ce doresti.eu asta folosesc si sunt foarte multumit.succes.

Răspuns utilizator avertizat
| CRISS69TM a răspuns:

Normal ca si sunetul.si eu descarc videoclipuri, filme, etc.