| Gmcc a întrebat:

Vreau sa instalez messnger 11 si imi apare : NSIS ERROR: ERROR LAUNCHING INSTALLER! Cine ma ajuta sa-l instalez funda!

3 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Auzi vezi daca ai mozila firefox modifica numele folderului poti sa pui orice fel de nume sau ce pui tu daca nu merge pui numele programului daca nu merge nici asa mutal in alt folder

| tevizion a răspuns:

Uite instaleaza intai ccleaner si tute la optiunea start up si sterge toate programele care pornesc singure, dai un restart la pc, dezinstaleaza veche versiune de messenger si descarca de aici din acest link messenger 11, inainte sai dai instal inchide internetul succes http://www.filehippo.com/......8ccc56d1b/