| maduts a întrebat:

Vreau sa instalez o extensie de la chrome care permite descarcarea melodiilor de pe youtube in orice format. am reusit asta o data, dar mi-am reinstalat windows`ul si acum nu pot sa instalez extensia pentru ca nu ma lasa sa iau extensia de pe chromeextensions.ro. imi apare mesaj ca trebuie sa aleg extensia din magazin web de extensii dar nu o gasesc acolo. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Ionut4895 a răspuns:

Incearca asta merge 100% http://www.youtube.com/watch?v=LivN9FIScEI

1 răspuns: