| lovelymarie a întrebat:

Vreau sa intru pe laptop wireless,e pentru prima data asa ca nu are nimic salvat,pana acum am folosit calculatorul, cum aflu parola mea, pentru ca nici nu mai gasesc foile de la abonament

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai ce treaba ai cu abonamentul? Tie iti trebuie parola wireless! Trebuie sa intri pe interfata routerului si la wireless o sa vezi parola!
Ghideaza-te de aici: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la provider si si-ti vor genera alta.