| emanuel778 a întrebat:

Vreau sa invat sa editez poze...Problema e ca nu pot folosi photoshop deocamdata fiindca am windows xp(o sa il schimb peste cateva luni) si photoshop nu il mai suporta.Imi puteti spune niste programe care "se ridica" la nivelul lui photoshops si care sa fie destul de folosite? Eu am gasit corel paintshop pro x6 de exemplu,este foarte bun, dar tutoriale se gasesc foarte putine deci mi-ar fi greu sa invat cu el...

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Descarcă GIMP - e gratuit și (cel puțin) la fel de bun ca PhSh. Și ai tutoriale gârlă.
www.gimp.org

| horia2012 a răspuns:

Descarca Photoshop CS2, care e gratuit, presupun ca nu ai cumparat CS6 si corel x6:
http://www.techspot.com/downloads/3689-adobe-photoshop-cs2.html

| MskDesign a răspuns:

Eu iti recomand tot Gimp, e gratuit si are foarte multa priza la utilizatori.

| LoVeLe a răspuns:

Picmonkey