| Daniel9988 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de gaming pentru. ca sunt foarte talentat la Cs Go, Lol, Dota 2 etc. Vreau un calculator foarte bun, care sa poata duce mai ales Cs Go cu caracteristicile macar pe medium fara lag.E bun asta? http://www.calculatoareok.ro/......-7200.html Va rog sa vorbiti doar daca stiti si sunteti experimentati in domeniu.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Nu recomand sa cumperi calculatoare sh. Nu va merge deloc bine. E prea slab... nu pot garanta ca nu vei avea sincope în timpul jocului. Mai bine mai strângi bani...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de slab, o sa iti mearga la low

| Daniel9988 explică (pentru Hitback):

Stai ca am pus site.ul gresit