| Andrei200202 a întrebat:

Vreau sa ma conectez la un cont de yahoo dar nu ma lasa pentru ca imi cere sa completez numarul vechi de telefon pe care nu il mai am fiindca am pierdut cartela aia. Faza e că dau la "nu am acces la telefon" si imi da ceva eroare si zice că probabil nu am adăugat alte mijloace de a recupera contul. Cu contul ala de yahoo sunt conectat la multe jocuri si am nevoie de el pentru a schimba parolele dar nu ma lasa.
Mai pot face ceva?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu mai poti, ai pierdut.
Asta este. Sau fa pe nr curent, ca doar nu schimbi nr ca pe sosete, eu nu am schimbat niciodata numarul.
Trebuie sa ai un nr mereu, nu sa schimbi.

Răspuns utilizator avertizat