| Anghel_Alex_1990 a întrebat:

Vreau sa ma uit la filme de pe telefon pe televizor si am un tv samsug si are in spate loc de usb dar cand conectez telefonul care e tot Samsung nu merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| irina1984 a răspuns:

Sisteme home cinema de la bose sunt cele mai bune
ei au pret de distribuitor www.bose-romania.ro

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin ce il conectezi tv la laptop

| K0sti a răspuns:

Sa pui mana sa citesti ca esti tufa de venetia! Ia vezi cum se leaga un dispozitiv cu Android la tv!

| j1NNNx a răspuns:

Poti sa-l vezi pe calculator si sa nu te mai complici oh go on

| LotruNegru a răspuns:

Mai bine bagi filmul pe un stick, sau daca ai Smart TV si daca este conectat la internet prin aceeași rețea calculatorul, ai putea căuta Samsung allshare pe site-ul Samsung.

| Anghel_Alex_1990 explică (pentru LotruNegru):

Problema e ca calculatorul meu e stricat si nu pot pune filme pe stik