| justFORone a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film si nu ma lasa sa il vad full screen, de ce? Nu poate fi din cauza filmului deoarece am incercat mai multe si nu se vede: ori mi se face tot ecranul negru ori alb. Mentionez ca ieri a functional sa vad filme full screen. Cum as putea remedia problema?big grin
fundawinking

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Instalezi un codec www.vlc.com e cel mai bun, citeste absolut orice film si se vad filmele se vad clar.

| crouch a răspuns:

Depinde ce program folosesti. cel mai bun e bs player.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizeaza vlc ca sigur o sa mearga.

| laura_8904 a răspuns:

Se poate sa fie din cauza filmului incearca cu alt film si daca nu merge inseamna ca ai umblat in setarile prog cu care il deschizi
ps incearca sa il deschizi cu alt program

| Marcu_Catalin_1993 a răspuns:

Vreau sa ma uit la un film pe net si nu ma lasa sa il vad full screen, de ce? Nu poate fi din cauza filmului deoarece am incercat mai multe si nu se vede: mi se face tot ecranul negru. Cum as putea remedia problema?