| Burcix a întrebat:

Vreau sa maresc volumul la un filmulet.Imi puteti recomanda un program? As prefera sa nu fiu nevoit sa scot sunetul, apoi sa il amplific si sa il adaug din nou.Cei care se pricep stiu despre ce este vorba.De ex audio amplifier pro am folosit dar pot modifica doar primul minut.Dau funda

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cu Sony Vegas sau AVS audio editor.
Mai bun ultimul, dar niciunul nu e gratis.

| StefanKogut a răspuns:

Daca vrei sa maresti volumul, dai mai tare! Daca tot nu e suficient folosesti un egalizator si te joci acolo cu frecventele.

| stefanvladvlad a răspuns:

Da mai tare pentru un volum mai mare