| BloodstainedMorgue a întrebat:

Vreau sa-mi comand de pe net o tableta grafica. Ideea e ca nu stiu care ar fi mai buna si m-ar ajuta mai mult. Ati putea sa-mi ziceti care sunt cele mai calumea? Si na, sa nu depaseasca 1.000 de lei.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu am testat pana acum tablete grafice, dar iti recomand Tableta grafica WACOM Bamboo FUN Pen&Touch Medium. Are o suprafata mare de lucru, nu e lucioasa, se incadreaza in buget.
http://www.emag.ro/......TH-670S-EN

| AstonMartin a răspuns:

Incearca Allview Alldro Speed, orice varianta de 7'', 8'', dar sunt cam prost calitative (materialele), mai bine ti-ai lua un telefon, ca s-ar putea sa regreti banii dati pe o tableta no-nameuri.