| Andreea2239 a întrebat:

Vreau sa-mi cumapar o husa de silicon pentru Samsung chat 222... happy Pe net nu gasesc doar pentru Samsung chat 322. As putea sa-mi cumpar pentru Samsung chat 322? Adica se potrivesc?
multumesc! :*
FundoooooiiI!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt exact la fel cu o mica diferenta: - chat 222 e cu 1.3 mm mai LAT decat 322. S-ar putea sa intre putin fortat, dar depinde si de husa. Presupun ca e husa numai pe spate. Husele din silicon nu aluneca si s-ar putea sa te incurce. Una de piele e mai maleabila.
-Important e sa-ti protejezi telefonul, chiar daca cea de silicon e mai frumoasa.
- Uite aici una pentru 222:
http://funbuy.ro/......ie-silicon
Cum crezi tu.

1 răspuns:
| ionutzgadja18 a răspuns:

Cauta dimensiunile pentru ambele modele si le compari, daca se potrivesc poti sa o iei, dar ma indoiesc ca sunt compatibile.