| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar telefon ce gsm trebuie sa aiba telefonul ca sa functioneze in reteaua rds?
daca are 850/900/1800/1900 va functiona?
fundita kiss

Răspuns Câştigător
| DragosAlex1 a răspuns:

1800big grin

3 răspunsuri:
| DragosAlex1 a răspuns:

| IceCreamDoll a răspuns:

Trebuie doar sa fie cu 3g. Daca are 3g merge perfect in Rds. Eu ti-as recomanda un Nokia 2730, am si eu si merge bine, e cu 3g si are un pret mic in comparatie cu alte telefoane scumpe care au functia lui.

| B.A. a răspuns:

As vrea sa fie ceva telefon pe sine ...nu are nimeni (in rds )dar msz foarte mult oricum o sa ma mai gandesc big grin