| anusik9998 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar telefon mobil si nu stiu de care, ati putea sa ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Ghost a răspuns:

Nokia 5230 cu touch screen

4 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei touchscreen ia-ti ceva de genul asta Vodafone 555 blue e super si eu mi l-am luat ieri si merge totul ok

| danyelo112 a răspuns:

Samsung s5230...eu am de asta si ma impac foarte bine cu el...sau daca esti fata este modelul Samsung corby.amandoua is cu touchscreen si le gasesti la Vodafone sau la sayfone la liber cu un pret pana in 400 de lei.is foarte bune si rezistente.bafta

| Damii a răspuns:

Depinde de ce fel de telefon doresti, si de pretul resperctiv! Eu am Samsung Wave 525, cu touchreem(sau cum se scrie)! Ti-l recomand!

| LifeInPink a răspuns:

Depinde de cati bani dispui... Pot sa-ti recomand telefoanele de la Nokia, sunt bune.