| ReZiSTorr a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un hard. Calculatorul meu e HP dc5750.Nu stiu ce placa de baza am, de aceea am dat denumirea pc-ului.Ce hard sa cumpar? Cred ca asta de acum e sata 2happy

3 răspunsuri:
| olteanu0127 a răspuns:

Orice hard merge in calculatorul tau daca este sata, calculatoarele mai noi toate au hdd sata, sa nu iti iei sub 7200 rpm si pentru o mai buna alegere vezi care sunt cele mai vandute hdd'uri asa iti poti da seama cam la ce nivel te incadrezi si cu bugetul si de calitate

| ReZiSTorr explică (pentru olteanu0127):

e bun asta la pc-ul meu? http://www.emag.ro/......DLGX4BBBM/

| olteanu0127 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

E bun, cand cumperi e posibil sa iti dea si garantie, multa bafta