| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop, nu ma pricep aproape deloc la caracteristicile unui laptop si as vrea sa ma ajutati.De preferabil sa nu fie prea scump(sa nu fie notebook). Astept sugestii.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu zic sa iti pastrezi ideea si sa iti iei un laptop
http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?catalogId=4&categoryId=104
gasesti aici dupa preturi!
Succes.;)

| campanario a răspuns:

Eu am un VAIO de la Sony, si sunt foarte multumita de el! Are 4 Gb memoria si e foarte bun.In plus il poti cumpara cu ce culoare vrei.Eu il am in verde deschis.happy, dar este rosu, albastru, galben, roz, si nu mai stiu cate culori laughing. Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma pricep la laptopuri sil vand
nume Acer t510
rami 2gb
hard 156 + hard extern de 156
geanta inclusa
camera de 2mp
windouse 7
cd-rw/ dvd
pentru alte detalii add id super_ion_16
sau tel: 0769107248

| andutzadragutza a răspuns:

Toshiba sunt bune

| hazard_4794 a răspuns:

Daca nu vrei gaming sau editare video iti recomand un HP 625. l-am gasit pe http://www.emags.ro la 1199 RON.