| vladutzuu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un samsung sau un sony ericson dar nu stiu daca telefonul acesta samsung i5510 galaxy 551 sau sony ericson txt pro va rog ajutati-ma sa aleg care este mai bun!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson
am Sony Ericsson si samsunguri de o viata
adica cate 1 in paralele cu 2 cartele

Sony Ericsson k310 m-a tinut 4 ani
si am schimbat in 4 ani 2 samsunguri

doar asculta ce spun si mergi pe Sony

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu iti recomad Sony Ericsson. E adevarat ca Samsung-ul te incanta din cauza sistemului de operare, dar nu are gpu si memoria ram este mica, asa ca mai bine mergi pe un proprietar. Eu iti recomand txt pro

| ZvT a răspuns:

Am am un Sony Ericsson de peste 5 ani si functioneaza perfect. Nu cred ca o sa imi iau vreodata telefon de alta marca.