| luciboss a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un sistem de 5.1 si nu stiu de care sa-mi iau.
Vreau sa-mi spuneti care e mai bun dintre logitech z906 si logitech z 5500.Va rog dati-mi si un argumment!

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Z5500

| Andutu_5204 a răspuns:

Z906 e model nou si consola imbunatatita la z5500 multi au fost cu sistemele in service pentru ca li se stricase consola ( adica aia cu rotiita de volum )

| jazzephaken a răspuns:

Depinde ce preferi - un bass puternic si distorsiuni extrem de mici cand sistemul e dat la volum maxim + boost 11 ( Logitech z5500) sau un sunet extrem de clar dar cu un bass mai mic ( Logitech z906) e alegerea ta
http://em92.blogspot.com/