| FastAndLudicrous7 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon care sa aiba o camera decenta, preferabil cu acces la baterie si autonomie buna( o zi de utilizare medie spre intensa-am un s4 mini acum si ma tine abia jumatate) si am un buget de pana in 1500maxim. Ce imi puteti recomanda? Eu m-am gandit la un z3 compact, dar sunt deschis la alte propuneri.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai curaj sa incerci ceva nou: http://www.elephone.ro/produs/elephone-p5000/
Ieftin si puternic! E mai slab decat Z3 la memorie RAM (are doar 2 Gb fata de 3 la Z3) dar, zic eu, ca este destul la banii aia.

| Ajuttot a răspuns:

Eu iti recomand acest telefon http://bit.ly/1W1RY8S care are si 4G. Alegerea iti apartine in totalitate dar eu zic ca merita asta la bugetul pe care tu l-ai propus.

| FastAndLudicrous7 explică:

Initial as fi vrut sa merg pe G3 insa am aflat ca dezamageste rau bateria

| Cristache_Elena_1993 a răspuns:

Pai eu am Huawei p8 lite si este foarte bun, are camera foarte buna si memoria mare si tine bateria o saptamana daca nu stai pe el sa te joci, doar daca dai cateva telefoane pe zi tine o saptamana daca stai pe el si te joci sau stai pe internet tine mai putin.