Întrebare recomandată | Ionutzmovie a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un televizor si dispun de 1600 de lei. Ce modele imi recomandati si de ce trebuie sa tin cont la cumpararea unui televizor? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Eu iti recomand Samsung-ul asta: http://bit.ly/SRdVFO
Il detin si sunt foarte multumit de el. Un plus ar fi player-ul integrat care citeste cam orice format video/audio fara probleme.
Nu mai spun de programele HD care se vad lacrima.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite un TV bun aici
http://www.cypelectro.ro/lg-3d-32lm3400-negru.html
Are de toate, wi-fi nu are in rest e OK! Nu am timp acum sa-ti mai dau detalii dar poti lasa un reply daca vrei.

| darrio2007 a răspuns:

Cumpara ceva la 81 cm diagonala.Iti recomand Samsung.Led.Nu Lcd.In vinerea neagra gaseai asa ceva la 1099 ron la Carrefour.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in primul rand cat de mare il doresti. Daca te multumesti cu maxim 80-82 cm diagonala gasesti la Emag/carefour / domo multe modele. Iti recomand pe cele LED pentru ca se vad putin mai bine decat TFT-urile si consuma pe jumate. De oriunde iei sa ai garantie minim 2 ani! Eu iti recomand LG, de Samsung am ramas dezamagit in trecut, iar Philips au un meniu de-ti vine sa-l arunci pe geam.

| MrSoapte a răspuns (pentru anonim_4396):

De-acord cu Eugen! Recomand tot LG...au o oferta la 1300 ron, in REAL, cu diagonala de 91 (parca)!

| John1973 a răspuns:

Acesta este fix pe bugetul tau http://bit.ly/1w82Cs7