| AlexandraN21 a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont de HBO MAX pe un an. Când bag datele cardului nu vrea sa-mi activeze contul. Aveți idee de ce?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti la digi tv? Sau la ce firma de cablu si internet esti?

| AlexandraN21 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vreau sa-mi fac abonament prin furnizori. Am accesat pe site-ul lor abonamentul de 40 de euro și am întrebat la ei și cică trebuie sa am card la o banca românească și cardul sa nu expire in minim 3 luni. Aiurea, am renunțat sa mi mai fac abonament.

O zi buna și mersi pentru răspuns!

| AlexandraN21 explică:

Crezi ca eu o sa-mi fac alt card pentru ca așa vor ei? Și cine a zis ca vreau sa văd gratis filmele de pe platforma lor? Dacă nu înțelegi problema nu te mai băga.
O zi buna in continuare!