| andreiandrei31 a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu un telefon. unii spun ca SAMSUNG GALAXY NOTE e mai bun altii spun SAMSUNG GALAXY S2 iar altii spun IPHONE 4S.voi ce ziceti?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Alegi ce iti place. Daca esti o persoana care nju se complica, mergi pe 4s. Daca esti genul de persoane care vrea sa stie ce si cum, sa iti bagi unghiile in os, mergi pe ceva cu android. Personal, note mi se pare cam mare, deci ai avea de ales intre s2 si 4s. Dar mai bien asteapta si galaxy s3(8-05)