| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un aparat foto profesional. Ce-mi recomandati si de ce happy?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Nikon Coolpix nu e profesional, e tot compact. Daca vrei un aparat profesional, cauta un DSLR. Daca ai multi bani, iti recomand un Canon EOS (cele mai bune) dar daca vrei ceva mai ieftin decat Canon, iti recomand Nikon sau Olympus (ambele excelente). Uite aici o lista. Vezi ce-ti place si cam pe unde sunt preturile si cam ce zic utilizatorii:
http://goo.gl/jcydT
Si daca il cumperi de la ei, iti ofera transport gratuit, plata la livrare si posibilitate de returnare a produselor (daca nu iti convine ceva).
Succes;)

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Si eu ma gandeam la Canon EOS, ma apuc sa strang bani laughing. Mersii ^^

| biuuu a răspuns:

Eu zic ca e ft bun Nikon Coolpix