| costy20 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un laptop dar il vreau mai mult pentru jocuri. ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Cum ma video de peste 2gb :-J =] si cu 512 mb face minuni, 1gb ar merge..ramu de 3-4..ca,cu mai mult nu ai ce face si hardu peste 350.
procesor de 3 cam asatongue

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Dual core, video de peste 2 gb, ram peste 3 gb, hard peste 350 gb, ecran wide screel (mai mult lat) etc.Succes

| Kyrie a răspuns:

Ram de 3-4 gb, un i3 (pentru a rula orice joc din lume la perfectie si ieftin), placa 9800gt sau 280 gt 1 gb, ieftin si performant indeajuns incat a rula orice joc posibil la minim 30 fps tongue
Un prieten si-a facut calculator cu ce-am zis eu mai sus la 10 MILIOANE! MA CREZI?

da-mi o fundita, daca merit ca saracul de mine nu a luat funde azi tongue, succes big grin