| MisterCMD a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone, dar nu stiu ce sa aleg dintre Sony Xperia Z1 Compact, Samsung Galaxy S4, HTC One Mini 2. Bugetul e intre 1500-1700RON deci puteti da exemple si de alte modele.

Răspuns Câştigător
| SebiE30 a răspuns:

Salut MisterCMD:
Uite pretul la fiecare telefon:
Sony Xperia Z1 Compact-2000 RON
Samsung Galaxy S4-1800 RON
HTC ONE Mini 2-1850 RON.
Preturile nu sunt FIXE, de exemplu Sony xperia si HTC-ul sunt preturi la Emag iar Samsung Galaxy s4 de la Altex. Deci cel mai ieftin ar fi S4.
Sper ca te-am ajutat!
O zi frumoasa sa ai! happy
Pa, Pa! happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca si performanta: xperia z1 compact e cel mai "puternic", urmat de s4, urmat de one mini 2.
Dar de curiozitate, de ce nu te uiti la xperia z1 simplu.

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 este cea mai buna alegere CU SIGURANTA!

| AditzuLLeS a răspuns:

Pai eu iti recomand Samsung s4 este mai eftin si este si performant happy
Sper ca te-am ajutat funda?