| AdiFCSB a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon in jur de 200lei(20 de milioane). Eu m-am gandit la un Samsung Galaxy S3. Voi ce telefon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand tot S3 sa iti cumperi daca dispui de un buget apropiat de 2000 de ron: dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/W3Cfbh pretul pentru S3 a scazut destul de mult in ultima vreme... mai ales dupa aparitia fratelui mai mare, S4

Iti recomand sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja.

2 răspunsuri:
| AdiFCSB explică:

Ok.Pana acuma raman la S3. P.S:In jur de 2.000lei.Am gresit.Scuze! happy