| luciboss a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg intre samsung note si iphone 4s? Ma ajutati?
Nu conteaza marimea

4 răspunsuri:
| hartex100 a răspuns:

Decii stai stai stai stai.nu stii ce alegi dintre un 4S si Note :o. Pun pariu ca o sa fie multi care o sa ma contrazica dar un 4S de 3 luni 32GB si e extrem de bun.E foarte rapid filmeaza ca un DSLR (camere profesionale la o rezolutie foarte inalta) isi merita banii.Si daca se trezeste vreau destept ca IOS'u nu se poate customatiza cautati pe youtube Dreamboardwinking

| Gabriela144 a răspuns:

Samsung note pentru ca are ecranul mai mare deci e ca o tableta si procesorul mai mare

| Gabriela144 a răspuns:

Samsung note pentru ca are ecranul mai mare deci este ca o tableta si are procesorul mai mare

| Kriskrs a răspuns:

Samsung Galaxy S2, doar vreo 10 clase are peste iphone 4s. Note e prea mare.