| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun niste date de pe pc pe telefon, dar cablu de date nu am. Stiu ca se poate trimite de pe pc pe mobil cu un program de bluetooth. Cu ce program sa trimit datele?

1 răspuns:
| adita32 a răspuns:

Pai in primul rand daca trimiti de pe un laptop trebuie sa aiba si el bluetooth. daca vrei de pe un pc normal iti trebuie un adaptor bluetooth care se gaseste de cumparat.si nu ai nevoie de nici un program daca il ai instalt ca device