| Radu_Silviu_1999 a întrebat:

Vreau sa pun o subtitrare pe un film dar daca il inchid si il repornesc (filmul) nu imi ramane subtitrarea si vreau sa fac un CD si imi e teama ca nu il va traduce. Cum las subtitrarea permanenta pe film? DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| TacaPaca a răspuns:

Iti trebuie filmul si subtitrarea (pe care banuiesc ca le ai) si un program numit Freemaker converter cu care. le unesti si le faci un singur fisier.
Bafta!

| mafiaenglezeasca a răspuns:

Salut,trebuie sa schimbi numele subtitrarii in cel identic al video-ului.adica daca filmul este Mergemindubai.avi atunci subtitrarea va fi Mergemindubai.srt sau ce format or fi ele.si va intra automat apoi.