| Rusupaul1991 a întrebat:

Vreau sa reinstalez windows! Am 4 partitii. Le sterg pe toate? Am vreo partitie cu drivere?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este bine să le ștergi pe toate. Dar mai întâi salvează tot ce vrei să salvezi din pc.
Este de ajuns 2-3 partiții.

| VoidEternal a răspuns:

Daca reinstalezi windows 10 si sistemul tau nu e chiar de ultima generatie, sterge tot, chiar daca teoretic ar fi drivere pe una dintre partitii. De obicei asta se intampla doar la statiile de brand gen Lenovo, Hp, Dell, desi nici macar la astea nu prea se mai practica.

W10 isi instaleaza singur driverele daca nu ai cine stie ce componente exotice.