| KoJo07 a întrebat:

Vreau sa sterg niste mesaje mai vechi de pe whatsapp. Dar nu merge sa le sterg pentru toata lumea, imi apare doar optiunea pentru mine. Care e problema? Aplicatia are toate actualizarile facute

4 răspunsuri:
| Ela05 a răspuns:

Dacă sunt mesaje într-o conversație ai un anumit timp pentru a le șterge pentru toată lumea, dacă sunt conversații le poți șterge fără nici o problemă cel puțin în teorie.

| andreutz a răspuns:

Mesaje de pe grup sau din discutii private?

| MadRaven a răspuns:

Mesajele le poți șterge pentru toată lumea doar dacă nimeni nu a dat,, seen" la mesaj. Dacă persoana a văzut deja mesajul, nu-l mai poți șterge din ambele conversații, ci doar din a ta.

| Lioana a răspuns:

Problema este că e prea târziu sa stergi pentru toata lumea.
Exista o perioada limitată de timp in care poti face asta mai exact 1 ora 8 minute si 16 secunde de cand le-ai trimis.

Citeste aici:
https://playtech.ro/2018/whatsapp-stergere-mesaje-deja-trimise/